• فارسي
  • English
کتاب هاي منتشر شده
 
با توجه به تعهد ما مبني بر به اشتراک گذاشتن تجربياتمان، تا کنون سه جلد کتاب در زمينه روشنايي تاليف و منتشر شده که با  استقبال خوبي از سوي خوانندگان مواجه شده است. در صورت تمايل به تهيه هر کدام از اين کتاب ها مي توانيد با نشر طراح و يا اين شرکت تماس بگيريد.
کتاب هاي ديگري نيز در دست تهيه است که به محض اننتشار اطلاعات آنها ارايه خواهد شد. 
 
 
 
اصول طراحي روشنايي بيروني
زمينه اصلي کتاب
در اين کتاب به آموزش اصول طراحي روشنايي در محيط هاي بيروني پرداخته شده است. فصل اول اين کتاب به روشنايي معابر اختصاص داشته و در فصول بعدي به روشهاي طراحي روشنايي در نماي ساختمان ها، پارک ها و فضاهاي سبز، تونل ها و زمين هاي ورزشي با حل مثال هاي کاربردي اشاره شده است.
 
 
آشنايي با اصول طراحي روشنايي
زمينه اصلي کتاب
اين کتاب براي کساني تاليف شده است که علاقمند به يادگيري طراحي روشنايي به صورت تخصصي هستند.  سعي شده است اصول کلي لازم براي يادگيري طراحي روشنايي به همراه نرم افزار DIALux که يکي از نرم افزارهاي تخصصي در اين زمينه است آموزش داده شود.
 
 
نورپردازي نواحي شهري

زمينه اصلي کتاب                                                                                                              اين کتاب ترجمه اي است از يک  کتاب معتبر در حوزه روشنايي شهري که به سفارش سازمان زيباسازي شهر تهران و با همکاري انجمن مهندسي روشنايي و نورپردازي ايران تهييه شده است.   علاقه منداني که در زمينه نورپردازي شهري فعاليت مي کنند و همينطور مديران سازمان هاي زيباسازي شهري مي توانند از اين کتاب استفاده کنند.

جزئيات بيشتر  

اصول طراحي روشنايي از ديدگاه ايمني و بهداشت
زمينه اصلي کتاب

اين کتاب ترجمه اي است از کتاب Light for Health and Safety که به بررسي تاثير روشنايي به سلامت جسمي و رواني انسانها مي پردازد. 

 
 
مهندسي روشنايي: راهنماي تصويري، کاربردي و سريع
زمينه اصلي کتاب
در اين کتاب کليه مفاهيم مربوط به روشنايي به صورت خلاصه و سريع همراه با تصاوير گويا آموزش داده شده است. شيوه نگارش اين کتاب به اين صورت است که در هر صفحه يه تصوير قرار گرفته و يک متن مرتبط با اين تصوير در بالاي آن قرار داده شده است.
 
 
مجموعه دانش زيباسازي
 
سه کتاب مباني نور و روشنايي ، نورپردازي بناهاي ارزشمند و نورپردازي پل ها در قالب مجموعه دانش زيباسازي منتشر شده است.
 
 
تهران، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد، کوچه دوم، پلاک ۱۰، واحد ۲۹ طبقه پنجم
کد پستي ۱۵۸۷۹۹۵۸۵۴ 
تلفن: ۸۸۵۴۴۵۵۹-۰۲۱   و ۸۸۵۴۴۳۶۸-۰۲۱ 
فاکس: ۸۸۵۴۳۸۵۳-۰۲۱
info@noorsaform.com