• فارسي
  • English
خدمات نورسافرم
شرکت مهندسي روشنايي نورسافرم خدمات گسترده اي در زمينه هاي مختلف مرتبط با روشنايي ارايه مي دهد که عبارتند از:
مشاوره طراحي روشنايي

خدمات مشاوره طراحي روشنايي و نورپردازي تخصص اصلي ما است. کارشناسان ما تا کنون پروژه هاي متعددي در زمينه ارايه خدمات مشاوره اي انجام داده اند.

تامين کالا و اجرا
در دنياي روشنايي حرفه اي، طراحي روشنايي جدا از انتخاب محصول و نصب صحيح آن نيست. ما با داشتن نمايندگي انحصاري بسياري از شرکت هاي صاحب فناوري مي توانيم در کنار طراحي و مشاوره، کالاي لازم را تامين کرده و توسط تيم اجراي مجرب خود نصب نموده و يا بر نصب صحيح آن نظارت کنيم. به اين ترتيب امي توان به دستيابي نتيجه مورد انتظار اطمينان داشت.
دوره هاي آموزش روشنايي
آموزش و ارتقاي دانش روشنايي تعهد ما است. برگزاري کلاس هاي آموزشي روشنايي در استوديوي تخصصي ما فرصت منحصر به فردي است که علاقمندان به يادگيري اين دانش مي توانند از آن بهره مند شوند.
سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي (LMS)
سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي روز به روز در حال گسترش هستند و کارشناسان اين شرکت سالهاست که در اين زمينه تجربه دارند. تسلط به انواع پروتکل هاي رايج در اين زمينه اعم از DALI، DMX و 1-10V يکي از ويژگي هاي ما است.
بهينه سازي مصرف انرژي کاهش انتشار Co2
با توجه به اهميت روزافزون انرژي و با توجه به اينکه بيش از 30% انرژي الکتريکي کشور ما صرف تامين روشنايي مي شود، بهينه سازي مصرف انرژي يکي از تخصص هاي ما است. به دليل تسلط به مفاهيم روشنايي، تجربه بالا در طراحي روشنايي و نيز آشنايي کامل با تجهيزات روشنايي اعم از لامپ، چراغ و تجهيزات کنترلي وارتباط با شرکت هاي صاحب فناوري مي توانيم يکي از بهترين طرح ها را با بالاترين صرفه اقتصادي پيشنهاد کنيم.
مشاوره ارزيابي سيستم روشنايي

ارزيابي پروژه هاي اجرا شده روشنايي نياز به يک تيم متخصص و مجرب و ابزارهاي حرفه اي دارد. با توجه به تجربه وسيع کارشناسان اين شرکت در زمينه طراحي روشنايي و داشتن ابزارهاي حرفه اي، اين شرکت مي تواند به عنوان مشاوره حدمات ارزيابي طراحي روشناي ارايه دهد.

سيستم هاي هدايت نور روز Daylighting
بهترين نور براي تامين روشنايي فضاهاي داخلي از منظر سلامتي انسان، نور طبيعي خورشيد است. از سوي ديگر با استفاده حداکثري از نور خورشيد مي توان به ميزان قابل توجهي در مصرف انرژي صرفه جويي نمود. وظيفه سيستم هاي هدايت نور روز اين است که نور طبيعي خورشيد به بيشترين ميزان ممکن به داخل ساختمان هدايت شده و در عين حال از معايب آن که شامل گرما و خيرگي مستقيم است اجتناب شود.
تهران، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد، کوچه دوم، پلاک ۱۰، واحد ۲۹ طبقه پنجم
کد پستي ۱۵۸۷۹۹۵۸۵۴ 
تلفن: ۸۸۵۴۴۵۵۹-۰۲۱   و ۸۸۵۴۴۳۶۸-۰۲۱ 
فاکس: ۸۸۵۴۳۸۵۳-۰۲۱
info@noorsaform.com