• فارسي
  • English

راه حل روشنايي:

در طراحي روشنايي حرفه اي، طراح روشنايي از همان ابتدا که کار طراحي را شروع مي کند، بايد چراغ را انتخاب کند. به همين دليل مشاوره طراحي روشنايي جداي از انتخاب محصول نيست. براي اينکه مطمئن شويم پروژه نهايي کاملا با نتايج مورد انتظار از طراحي و شبيه سازي ها انطباق دارد تمايل داريم که کالاي طراحي شده را تامين کنيم و توسط کارشناسان زبده و با تجربه خودمان آنها را نصب کنيم. تجربه نشان داده است که اجراي پروژه هاي روشنايي به اين شيوه بهترين نتيجه ممکن را دارد.

از سوي ديگر بسياري از کارفرمايان امروزه ترجيح مي دهند با يک تيم تخصصي در ارتباط باشند تا اينکه با يک مشاور، يک تامين کننده و يک مجري داشته باشند. به همين دليل ترجيح مي دهيم به کارفرمايان خود "راه حل" روشنايي ارايه کنيم.

تامين کالا

اعتبار حرفه اي ما بيش از هر چيز براي ما اهميت دارد. تيم ما در طراحي و اجراي بسياري از پروژه هاي حساس و مهم نظير موزه ملي ايران تجربه دارند و به همين دليل در انتخاب محصول براي مشتريان خود بسيار با وسواس عمل مي کنيم.

تمامي محصولاتي که توسط اين شرکت تامين مي شوند از توليد کننده هاي صاحب نام و معتبر اروپايي هستند و کليه محصولات اين شرکت داراي گارانتي از يک تا سه سال مي باشند.

برخي از برندهايي که توسط اين شرکت ارايه مي شوند عبارتند از:ERCO ، Siteco ،  DELTALIGHT ، Schreder

به دليل اطمينان به کيفيت بالاي محصولاتمان از معدود شرکتهايي هستيم که براي لامپ هاي نصب شده بر روي چراغ هايمان هم گارانتي ارايه مي کنيم چرا که بهترين لامپ ها را بر روي بهترين چراغ ها و در بهترين شرايط نصب مي کنيم.

ما در طراحي روشنايي يک پروژه خود را محدود به محصولاتي خاص يا برند خاص نمي کنيم، در هر پروژه متناسب با نيازهاي پروژه سبدي از محصولات مختلف را با توجه به ويژگي هاي آنها براي کارفرمايان خود انتخاب مي کنيم. به عبارتي براي هر نياز روشنايي، بهترين و به صرفه ترين محصول را انتخاب مي کنيم.

 

تهران، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد، کوچه دوم، پلاک ۱۰، واحد ۲۹ طبقه پنجم
کد پستي ۱۵۸۷۹۹۵۸۵۴ 
تلفن: ۸۸۵۴۴۵۵۹-۰۲۱   و ۸۸۵۴۴۳۶۸-۰۲۱ 
فاکس: ۸۸۵۴۳۸۵۳-۰۲۱
info@noorsaform.com