• فارسي
  • English

يکي از معتبرترين و شناخته شده ترين کمپاني هاي سازنده چراغ در دنيا، کمپاني آلماني ERCO است که در زمينه توليد انواع چراغ براي محيط هاي داخلي و خارجي با ويژگي هاي خاص و توليد نور با زوايا و قابليت هاي مختلف تخصص دارد.

از جمله محصولات مطرح اين شرکت چراغ هاي ريلي مي باشد که براي روشنايي موزه ها و گالري ها و فروشگاه ها بسيار مناسب هستند. اين نمونه از چراغ ها به علت توانايي توليد و پخش نور در جهات مختلف و قابليت نصب در فواصل متنوع کارايي زيادي در کتابخانه ها و اماکن فرهنگي نيز دارد.

بسياري از موزه ها و گالري هاي مشهور دنيا مانند National Museum of Wales و National Portrait Gallery of London براي سيستم نورپردازي خود از محصولات ERCO استفاده کرده اند.

از جمله محصولات ديگر اين کمپاني تعداد متنوعي از انواع چراغ هاي محوطه و نما ميباشد. توليد پروژکتورها با توان ها و رنگ نورها مختلف و قابليت توليد نور با زواياي مختلف و بکارگيري انواع لنز ها و فيلتر ها از جمله قابليت هاي محصولات اين شرکت ميباشد که در طراحي نورپردازي نما ي پروژه هاي مطرحي همچون Sheikh Zayed Mosque in Abu-Dhabi و Brandenburg Gate in Berlin استفاده شده است.

پروژه هاي مشترک داخلي که با همکاري شرکت ERCO و صنايع روشنايي نورسافرم به اجرا درآمده است مي توان به پروژه بازار چارسو، مگامال تهران و گالري روژ، موزه ملي ايران، پروژه سرزمين سبز،ويلاي شهرک غرب و ويلاي لواسان اشاره کرد.

بازار چارسو
مگامال
گالري روژ
موزه ملي ايران
موزه فين کاشان
ويلاي لواسان
تهران، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد، کوچه دوم، پلاک ۱۰، واحد ۲۹ طبقه پنجم
کد پستي ۱۵۸۷۹۹۵۸۵۴ 
تلفن: ۸۸۵۴۴۵۵۹-۰۲۱   و ۸۸۵۴۴۳۶۸-۰۲۱ 
فاکس: ۸۸۵۴۳۸۵۳-۰۲۱
info@noorsaform.com