• فارسي
  • English
محصولات
هدف اصلي شرکت ما، ارايه راهکار براي نيازهاي شما است. اين راهکار مي تواند شامل کالا ، خدمات يا هر دوي آنها باشد. ما متناسب با نياز پروژه ها و با توجه به خواسته کارفرما محصولات مورد نياز براي پروژه را تامين مي کنيم. دانش وتجربه به ما کمک مي کند که بهترين محصولات را از بهترين تامين کنننده ها انتخاب کنيد.
دانلود بروشور محصولات با نام تجاري Fenos
براي دانلود بروشور محصولات ما در يک نگاه مي توانيد اينجا کليک کنيد
چراغ هايي براي روشنايي داخلي
چراغ هايي که در گروه محصولات روشنايي داخلي (Indoor Lighting) قرار مي گيرند، براي تامين روشنايي و نورپردازي فضاهاي بسته و زير سقف به کار مي روند. انواع چراغ هاي روکار و توکار و آويز و چراغ هاي ريلي که در محيط هايي نظير دفاتر کار، موزه ها، منازل مسکوني ، کارخانه هاي صنعتي، محيط هاي عمومي و ... مي توانند مورد استفاده قرار گيرند از اين جمله هستند. در بين چراغ هاي اين شرکت تنوع بسيار زيادي در اين زمينه وجود دارد.
چراغ هايي براي روشنايي بيروني
چراغ هايي که در گروه محصولات روشنايي بيروني (Outdoor Lighting) قرار مي گيرند، براي تامين روشنايي و نورپردازي محوطه هاي باز و فضاهاي بيروني قرار مي گيرند. انواع چراغ هاي خياباني براي روشنايي معابر، چراغ هاي دکوراتيو براي محوطه هاي شهري و پارکها، انواع پروژکتورها براي روشنايي زمين هاي ورزشي و نماي ساختمان ها، چراغ هاي پايه کوتاه براي فضاي سبز و ... مواردي از اين دست هستند.
سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي
سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي براي محيط هاي داخلي و بيروني از جمله راهکارهاي جديد براي صرفه جويي در مصرف انرژي و نيز تنوع بخشيدن به حالات روشنايي مي باشد. محصولات اين شرکت در زمينه سيستم هاي کنترل هوشمند روشنايي از شرکت هاي معتبر سازنده اصلي و صاحب تکنولوژي اروپايي توليد مي شوند.
سيستم هاي هدايت نور روز
بدن ما هزاران سال زير نور طبيعي زندگي کرده است و کمتر از يکصدسال است که نور مصنوعي وارد زندگي ما شده است. سيستم هاي هدايت نور روز که توسط شرکت Siteco توليد مي شوند اين قابليت را دارند که با هدايت نور روز به داخل ساختمان ها، باعث صرفه جويي در مصرف انرژِي شده و در عين حال آرامش بصري را در محيط افزايش دهند.
سيستم هاي رفلکتور ثانويه
در برخي موارد نظير سالنهايي با ارتفاع بسيار بالا و يا محوطه هاي باز که مي خواهيم با حداقل پايه چراغ ممکن محيط را روشن کنيم، ايده چراغ هاي با رفلکتور ثانويه روشي خلاقانه براي حل مساله است. در اين شيوه منبع نور از قسمت هدايت کننده آن جدا شده و به اين ترتيب در هر محيط متناسب با کاربري محيط مي توان گزينه مناسبي را انتخاب نمود.
چراغ هاي DELTALIGHT

کمپاني بلژيکي دلتالايت از سال 1989 در زمينه طراحي و توليد چراغ هايي متنوع با همکاري طراحان و معماران مطرح دنيا براي پروژه هايي در سطوح کوچک و بزرگ مسکوني, اداري, هتل ها و اماکن عمومي فعاليت دارد.

نمايش محصولات

 

چراغ هاي ERCO

يکي از معتبرترين و شناخته شده ترين کمپاني هاي سازنده چراغ در دنيا، کمپاني آلماني ERCO است که در زمينه توليد انواع چراغ براي محيط هاي داخلي و خارجي با ويژگي هاي خاص و توليد نور با زوايا و قابليت هاي مختلف تخصص دارد.

ريل هاي EUTRAC

 EUTRAC توليد کننده انواع ريل هاي روشنايي،پروفيل و قطعات مربوط به چراغ هاي ريلي است. اين شرکت آلماني محصولات متنوعي در زمينه روشنايي دارد.

تهران، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد، کوچه دوم، پلاک ۱۰، واحد ۲۹ طبقه پنجم
کد پستي ۱۵۸۷۹۹۵۸۵۴ 
تلفن: ۸۸۵۴۴۵۵۹-۰۲۱   و ۸۸۵۴۴۳۶۸-۰۲۱ 
فاکس: ۸۸۵۴۳۸۵۳-۰۲۱
info@noorsaform.com