• فارسي
  • English

کمپاني بلژيکي دلتالايت از سال 1989 در زمينه طراحي و توليد چراغ هايي متنوع با همکاري طراحان و معماران مطرح دنيا براي پروژه هايي در سطوح کوچک و بزرگ مسکوني, اداري, هتل ها و اماکن عمومي فعاليت دارد.

امروزه تيم مهندسي دلتالايت با توجه به افزايش کاربرد چراغ هاي LED و در جهت بهبود کارايي مصرف انرژي، با استفاده از بهترين مواد اوليه و با طراحي هاي متنوع، محصولاتي با کاربردهاي مختلف براي روشنايي داخلي و خارجي توليد مي کند. که همگي آنها تنوع زيادي در زمينه زاويه تابش و قابليت استفاده از انواع فيلترها و لنزها و ديگر متعلقات را دارا هستند. جديدترين نمونه اين محصولات چراغ هاي سري iMax مي باشد که علاوه بر تنوع در ظاهر و بدنه چراغ، ،مي تواند همگي متعلقات چراغ را با توجه به کاربرد آن،  توسط خود فرد مصرف کننده انتخاب کرد.

از ديگر محصولات شاخص اين کمپاني چراغ مدلMetronome مي باشد که ايده و طرح اين محصول توسط يکي از طراحان معروف مد و لباس بلژيکي Tim Van Steenbergen ارائه شده است. همچنين اين شرکت دز رمينه طراحي و توليد چراغ، موفق به کسب جوايز از مسابقات مختلف مانند Red Dot Awards, iF Design Awards, Good Design Awards شده است.

 

در ادامه به کارگيري انواع LEDها در توليد محصولات اين کمپاني، اخيرا يکي ديگر از شاخص ترين محصولات خود با نام Supernova را در قالب LEDتوليد مي کند که قابليت توليد يک نور يکپارچه و يکدست را به دست آورده است. اين محصول همچني داراي خط توليد جداگانه در کارخانه مي باشد که به صورت توکار، روکار و آويز در ابعاد و اندازه هاي متنوع توليد مي شود.

تنوع بسيار زياد دلتالايت در توليد انواع چراغ هاي خطي به صورت روکا ر و توکار سقفي و ديواري و آويز در ابعاد و طول هاي مختلف، موجب انتخاب اين برند براي اغلب پروژه هاي اداري و تجاري شده است.

      

از جمله پروزه هاي داخلي که با همکاري شرکت دلتالايت و صنايع روشنايي نورسافرم به اجرا رسيده اند مي توان پروژه بازار چارسو، خانه شريفي ها و ساختمان اداري نويان را نام برد.

بازار چارسو
خانه شريفي ها
ساختمان اداري نويان
تهران، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد، کوچه دوم، پلاک ۱۰، واحد ۲۹ طبقه پنجم
کد پستي ۱۵۸۷۹۹۵۸۵۴ 
تلفن: ۸۸۵۴۴۵۵۹-۰۲۱   و ۸۸۵۴۴۳۶۸-۰۲۱ 
فاکس: ۸۸۵۴۳۸۵۳-۰۲۱
info@noorsaform.com